Kontakta oss

Ni är välkomna att höra av er till oss med alla frågor rörande städning. För oss är inget projekt vare sig för stort eller för litet så tveka inte att ringa eller maila om ni har några funderingar. Har ni vägarna förbi får ni såklart gärna titta förbi vårt kontor. 

Ni hittar oss på

Biskopsvägen 64
35232 Växjö

Telefonnummer: 0470-74 01 74
E-post: info@cleaningsupport.se

Fredrik Lindwall 
VD

fredrik@cleaningsupport.se 
0706 – 106 262

Elisabeth Ström
Owner, Marknad, Sälj

elisabeth@cleaningsupport.se 
0707 – 777 444

Annika Nilsson 
Ekonomichef

annika@cleaningsupport.se 
0707 – 771 051

Frida Lindgren 
Teamledare hemstäd

frida@cleaningsupport.se 
0705 – 153 355

Malin Sandström
Teamledare företag/lokalvård

malin@cleaningsupport.se 
0703 – 155 065

Julian Alexandru 
Teamledare special (fönsterputs, golvvård etc)

julian@cleaningsupport.se 
0708 – 337 744

Cleaning Support