Kontakta oss

divi discount

Ni är välkomna att höra av er till oss med alla frågor rörande städning. För oss är inget projekt vare sig för stort eller för litet så tveka inte att ringa eller maila om ni har några funderingar. Har ni vägarna förbi får ni såklart gärna titta förbi vårt kontor.

Ni hittar oss på

Smedjegatan 31
352 46 Växjö

Telefonnummer: 0470-74 01 74
E-post: info@cleaningsupport.se

Personal

Ulrika Reyes

Verksamhetschef/Arbetsledare Företag

0708 – 337744

ulrika@cleaningsupport.se

Frida Lindgren

Arbetsledare hemstäd/controller

0705–153355

frida@cleaningsupport.se

Lotta Berg

Arbetsledare Specialen

0706-106262

lotta@cleaningsupport.se

Johanna Rydberg

Johanna Rydberg

Ekonomichef

0707-771051

johanna@cleaningsupport.se

Pernilla Samuelsson

Utbildningsansvarig
Diplomerad SRY handledare

0703–155065

pernilla@cleaningsupport.se

Jessica Lindman

HR-chef

0734-248667

jessica@cleaningsupport.se

Roxana Batarowicz

Marknad- och försäljningschef

0707-833824

roxana@cleaningsupport.se

Maria Blom

VD

0470-741033

maria@cleaningsupport.se

Utbildningar

SRY

© Cleaning Support Sweden AB. Alla rättigheter reserverade.
Designad av SALTY Communication